Jak na zlato? Peníze pro nevěřící

🔎 11 zhlédnutí
🤩 Ohodnoťte video 1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasujících, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Mnozí lidé neumějí vnímat zlato s chladnou hlavou. Buď ho nenávidí nebo milují. Obě emoce vedou k chybám a stojí peníze. První unci zlata jsem si koupil v pobočce komerční banky v Kitsee, těsně za slovenskými hranicemi, ještě v roce 2005. Od té doby jsem se co to přednášel, nakonzultoval, naobchodoval ale nezískal jsem pocit, že by se informovanost ohledně racionálního využití zlata v majetku příliš zlepšovala . Lidé jej nakupují draze, špatně nebo vůbec. Před třemi lety jsem proto začal dávat dohromady kurz, který by lidem pomohl při praktických otázkách spojených s tímto peněžním kovem. Materiálu se nakopilo tolik, že je z toho kniha „Jak na zlato – praktický průvodce spořením ve zlatě“, která konečně vychází v papírové podobě.

Zlato je tradiční pojistkou vůči špatným politickým, ekonomickým a finančním scénářům. Kniha vás krok po kroku provede důvody a technickými aspekty spoření kupní síly ve zlatě. Proč vlastnit zlato? Jaké funkce plní zlato v majetku a jaký by měl být jeho podíl? Co od zlata nečekat? Kdy, kde a v jaké podobě jej nakupovat? Na co si dát pozor při nákupu nebo prodeji zlata?

⚠ Nahlášení chyby


    Přestože automaticky kontrolujeme nefunkčnost videí, nabízíme možnost nahlásit nefunkčnost jakéhokoli prvku na webu. Za reportování děkujeme.

    Přidej komentář