Podmínky používání

  1. Provozovatel stránky www.byznystv.cz, dále jen provozovatel, není zodpovědný za obsah zobrazený ve videích, které jsou na stránce www.byznystv.cz zobrazeny.
  2. Všechna videa jsou umístěna na externích serverech jako youtube.com nebo vimeo.com a dalších, která umožňují bezplatné embedování videí na webovou stránku.
  3. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za psychickou újmu nebo jinou ujmu způsobenou návštěvníkem stránky při sledování videí.
  4. Provozovatel se zavazuje odstranit video, pokud se prokáže, že držitel autorských práv žádá odstranění. Pokud se neprokáží autorská práva k danému videu, provozovatel si vyhrazuje právo toto video neodstranit.
  5. Neznáme Váš důvod žádosti o výmaz, jelikož se vám započítávají shlédnutí za video a samozřejmě i zobrazují reklamy v případě, že je Váš kanál monetizovaný. Chcete-li globálně zakázat embedování můžete tak učinit ZDE pro youtube nebo pro vimeo zde.
  6. Upozorňujeme uživatele, že neakceptujeme komentáře obsahující vulgarismy, rasové a jiné formy diskriminace a nesnášenlivosti. Vyhrazujeme si právo vymazat jakýkoli komentář, který bude porušovat zákony nebo bude vyhodnocen jako nevhodný.
  7. Provozovatel si vyhrazuje právo doplňovat nebo pozměnit podmínky a práva používání stránky www.byznystv.cz.